Хто хоче продуктовий набір?

Печать
Хто хоче продуктовий набір?
Фото: svpressa.ru
Новости по теме

Днями один із моїх сусідів продемонстрував пакунок з продуктами, який видається від імені кандидата в депутати. Ще раніше знайомі показали такий собі «аптечку» з ліками. Теж від одного з кандидатів. На упаковках чиясь рука «вигравірувала» портрет ще одного претендента на депутатство.

Подивився в Інтернеті – а тут подібні випадки зареєстровані й на Полтавщині, Одещині та в інших містах і селах країни.

А ще, пригадується, як нещодавно дніпропетровським журналістам перед засіданням Ради Регіонів, на який був присутній Янукович, подарували дві флешки, шкіряну сумку, набір сувенірів з символікою області та дорогезний плеєр Apple iPod touch.…

Підкуп виборців, журналістів... Не прихований. Знахабнілий.

Спочатку довести людей до межі бідності, жебрацтва, ганебного явища – бідності серед працюючих, а тепер, кидаючи продуктову чи лікарську «кістку», відкрито глузувати з простих українців.

Вони – представники нинішньої влади – не змінилися у своїй підступності. Як за часів Кучми, так і зараз, вони діють однаковими методами: купити чи задавити.

Фото: Макс Левин

Але мені цікаво: чи знайшлася хоча б одна людина, яка кинула цей продуктовий пакунок в обличчя «дарувальнику». Не тому, хто їх роздає, а тому, чиє ім’я зазначено на їстівному або медичному хабарі?

Чи є такі люди, чия гордість не витримує подібне блюзнірство?

У кожному місті з білбордів нас вітала «соціальна реклама» Януковича. А разом із тим «соціальна» влада скасувала пільги 16 незахищеним категоріям громадян України.

Люди добрі, схаменіться. Бо вже один віртуальний мер роздавав направо-наліво гречані набори.

Невже нашу совість так легко заглушити? Невже за «п’ять копійок» люди готові продати свій дорогоцінний голос?

Вірю, що це не так. Не можна продавати право вибору, від якого залежить майбутнє нашої України.

Будьмо разом! Не дамо купити наше найголовніше – совість, гідність та свободу!

Тэги: кандидаты в депутаты, выборы в Верховную Раду, предвыборные обещания, продукты питания
Печать
Читайте в разделе
Анонс
Выбор читателей
Партія Медведчука заявила, що її лідера хочуть убити нардепи Сергій Висоцький, Микола Княжицький та Андрій Левус. Кого, на вашу думку, явно бракує в цьому “списку жорстоких кілерів”?