Блог Сергія Капліна

Народний депутат, представник профспілок в Парламенті, лідер Партії простих людей

Сергій Каплін

Народний депутат 7 (УДАР) та 8 (БПП) скликань. Під час 7 скликання обіймав посаду Секретаря Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони. Зараз – перший заступник голови Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. З січня 2015 року обраний Уповноваженим представником профспілок у Парламенті.Лідер Народної Антикорупційної армії та профспілки «Рух простих людей».

У період помаранчевої революції очолював Всеукраїнський Молодіжний страйковий комітет. Один з організаторів Податкового майдану, Голова Всеукраїнської організації «Союз вкладників».

Єдиний депутат ВРУ, який взяв участь у Врадіївській ході до Києва.

Один із найактивніших поборників проведення жорсткої люстрації в системі влади. Домігся знищення фракції комуністів у ВРУ. Вважає, що за 5 прогулів депутатів необхідно позбавляти мандату. Переконаний, що Україна має ухвалити Антитерористичну доктрину, яка передбачає повернення ядерного статусу державі, смертну кару за вчинення злочинів проти нацбезпеки і оборони, вільний обіг зброї цивільного призначення серед населення.

Визнаний одним з трьох депутатів, які стали відкриттям ВРУ 7 скликання.

Ведучий програми «Народна прокуратура».

Головною метою своєї роботи вважає захист простих людей.

Виховує трьох дітей.

Все записи блога
  • Український досвід також вартує уваги Події у Дніпрі 25-го вересня, коли були вбиті двоє поліцейських, так само й інші сумні події, у яких загинули українські люди, увійдуть в нашу історію як період становлення нового правоохоронного органу – української національної поліції.
  • Три етапи впровадження ринку землі Попри складність процесу вже зараз необхідно приймати відповідні законопроекти, які врегульовують питання поетапного впровадження ринку землі. Ми здатні робити це зараз, не відкладаючи на потім.
  • Что делать, если учитель кричит на ребенка? Кроме добрых и мудрых учителей в школах попадаются, к сожалению, недалекие и эмоционально нестабильные. Кричат, ругают, а то и дают детям подзатыльники. Часто они запугивают школьников и запрещают рассказывать все родителям.
  • Швондеры нашего времени Патриоты, политические узники и антикоррупционеры заполонили не только телеэфиры, но и часть властного Олимпа. Это тренд последних нескольких лет. И не важно, что они не соответствуют духу этого времени. И его требованиям.
Выбор читателей