Блог Сергія Капліна

Народний депутат, представник профспілок в Парламенті, лідер Партії простих людей

Сергій Каплін

Народний депутат 7 (УДАР) та 8 (БПП) скликань. Під час 7 скликання обіймав посаду Секретаря Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони. Зараз – перший заступник голови Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення. З січня 2015 року обраний Уповноваженим представником профспілок у Парламенті.Лідер Народної Антикорупційної армії та профспілки «Рух простих людей».

У період помаранчевої революції очолював Всеукраїнський Молодіжний страйковий комітет. Один з організаторів Податкового майдану, Голова Всеукраїнської організації «Союз вкладників».

Єдиний депутат ВРУ, який взяв участь у Врадіївській ході до Києва.

Один із найактивніших поборників проведення жорсткої люстрації в системі влади. Домігся знищення фракції комуністів у ВРУ. Вважає, що за 5 прогулів депутатів необхідно позбавляти мандату. Переконаний, що Україна має ухвалити Антитерористичну доктрину, яка передбачає повернення ядерного статусу державі, смертну кару за вчинення злочинів проти нацбезпеки і оборони, вільний обіг зброї цивільного призначення серед населення.

Визнаний одним з трьох депутатів, які стали відкриттям ВРУ 7 скликання.

Ведучий програми «Народна прокуратура».

Головною метою своєї роботи вважає захист простих людей.

Виховує трьох дітей.

Все записи блога
Анонс
Выбор читателей